prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Ewelina Szliszka
Specjalista urolog

Profesor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, Katedry i Zakładu Mikrobiologii i Immunologii.
Specjalista urolog, pracująca w Oddziale Urologii Szpitala Powiatowego im. dr B. Hagera w Tarnowskich Górach, cechująca się pełnym profesjonalizmem połączonym z ogromną kulturą osobistą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta.

Konsultacje z zakresu urologii. Medycyna seksualna i andrologia. Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego (nerek, moczowodów i pęcherza moczowego): kamicy układu moczowego, zakażeń układu moczowego (ostrych i przewlekłych), chorób nowotworowych, urazów. Leczenie zaburzeń potencji, dysfunkcji seksualnych, płodności. Badania:USG, uroflowmetria, cystoskopia, biopsje, zabiegi urologiczne. Zapraszamy!


dr n. med. Kamil Bochynek
Specjalista urolog

Konsultacje z zakresu urologii. Medycyna seksualna i andrologia. Diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego (nerek, moczowodów i pęcherza moczowego): kamicy układu moczowego, zakażeń układu moczowego (ostrych i przewlekłych), chorób nowotworowych, urazów. Leczenie zaburzeń potencji, dysfunkcji seksualnych, płodności. Badania:
USG, uroflowmetria, cystoskopia, biopsje. Drobne Zabiegi urologiczne

Śląskie Centrum Urologii UROVITA
ul. Strzelców Bytomskich 11/budynek 3a, 41-500 Chorzów